Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Harry Potter Kitabı!

3 posters
YazarMesaj
Harry-James-PotteR
Çevirmen
Çevirmen
Harry-James-PotteR

Yeni Harry Potter Kitabı! Empty
MesajKonu: Yeni Harry Potter Kitabı!   Yeni Harry Potter Kitabı! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:00 pm

Insight Editions, Mugglenet’e kasımda dükkanlarda olacak olan “Harry Potter: A Pop Up Book: Based on the Film Phenomenon”(Harry Potter Pop Up kitabı: Film Fenomenine Dayalı) kitabı için özel bir ilk bakış sağladı.

İlk bakışı Youtube’dan izleyebilirsiniz. Amazondan önşipariş de verebilirsiniz.

“Bu toplama Pop Up kitabı Andrew Williamson tarafından temel sekiz film olmak üzere , filmlerin yaratıcı gelişmesi üzerine kurulmuştur.Anılmaya değer dakikalar ve yerler -Üçbüyücü Turnuvası- Diagon Yolu ve Hogwarts Şatosu gibi- filmde olduğu gibi 3D hareketli resimlerle olağanüstü bir dünya olacak.Bu ihtişamlı kitaptaki hareketli resimler Jk Rowling’in hikayelerini film büyüsüne döndürmüş olan yaratıcı grup tarafından kavranmış, filmlerde görülen büyü dünyasının efektleriyle , Harry Potter anıları ve anılmaya değer hıncahıç sayfalarıyla Harry Potter hayranlarını memnun edecek.”
Kaynak:Sihir Başlasın

Yeni Harry Potter Kitabı! 40560_419608105697_269850830697_4924866_1852836_n
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

MesajKonu: Geri: Yeni Harry Potter Kitabı!   Yeni Harry Potter Kitabı! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 9:11 pm

Ben serinin ana kitaplarını okumamakta bu kadar ısrar ederken yan kitapları olduğunu öğrenmiştim ve irademi kontrolde zorlanmaya başlamıştım şimdi bir de bu çıkıyor nasıl karşı geleceğim kedime azıcık daha sabredemediler filmler bitse de öyle çıksaydı bari Yeni Harry Potter Kitabı! Suspect ama eminim kitapları okumuş arkdaşlar benden daha çok merak ediyorlardır neyse ben de bir çaresine bakacağım olmadı Yeni Harry Potter Kitabı! 909913
Prince Of Persia
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Prince Of Persia

MesajKonu: Geri: Yeni Harry Potter Kitabı!   Yeni Harry Potter Kitabı! Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 8:56 pm

Merakla bekiyorum umarım güzel bi kitap olur. Yeni Harry Potter Kitabı! 958510Çağrı sağol dostum güzel paylaşım Yeni Harry Potter Kitabı! 550525
https://onlinesinema.forum.st
Harry-James-PotteR
Çevirmen
Çevirmen
Harry-James-PotteR

MesajKonu: Geri: Yeni Harry Potter Kitabı!   Yeni Harry Potter Kitabı! Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:14 pm

Ne demek görevimiz. .p Son 1 aydır flan uğrayamadım kusura bakmayın .s Geri geldim Smile)

Yeni Harry Potter Kitabı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter
» Yeni Harry Potter Barda Unutuldu
» The Wizarding World Of Harry Potter'dan 2 Yeni Fotoğraf Yayınlandı
» Harry Potter Sergisi
» harry potter eşittir?