Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Smallville

2 posters
YazarMesaj
Prince Of Persia
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Prince Of Persia

Smallville Empty
MesajKonu: Smallville    Smallville Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 1:08 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SMALLVILLE
Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville'de yeni süper kahramanlar doğuyor.
Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. Smallville bizi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor. Superman mitolojisinden daha çok parçanın yerine oturmasıyla birlikte Clark’ın kostümlü bir kahramana dönüşümüne git gide daha da yaklaşıyoruz. Sonunda özel güçlerini ve kaderini kabullenen Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville’de yeni kahramanlar baş gösteriyor. Örneğin çizgi roman klasiklerinden, Clark’ın Kriptonlu kuzeni güzeller güzeli Supergirl kasabaya geldi. Özel güçleri olanlar sadece Kriptonlular değil. Chloe meteorlar sayesinde edindiği güçleriyle barışmaya çalışırken, Lois de Daily Planet’a giriş yapıyor. Clark’ı yeni sezonda yeni düşmanların yanı sıra eskilerden tanıdık yüzler de ziyaret edecek. Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Clark’ın kostümünü üstüne geçirmesine az kaldı.
https://onlinesinema.forum.st
HarryHarry
Çevirmen
Çevirmen
HarryHarry

Smallville Empty
MesajKonu: Geri: Smallville    Smallville Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:14 pm

Favori dizim. Bu diziye bitiyorum. Smile

Smallville
1 sayfadaki 1 sayfası