Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayvan Sever Kellan...

YazarMesaj
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

Hayvan Sever Kellan... Empty
MesajKonu: Hayvan Sever Kellan...   Hayvan Sever Kellan... Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 9:28 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bugünlerde yaşanan hayvan zulümüyle ilgili bir olay "Twilight" yıldızı Kellan Lutz'ın kalbine doğru bir yolculuğa çıkmamıza yetti. Ünlü film serisinde vampir Emmett Cullen'ı oynayan Lutz, bir Youtube videosunda Boşnak bir kızın gülerek 6 çaresiz köpek yavrusunu nehre atarken gördüğünde o kadar öfkelendi ki, ertesi gün sinirini Twitter'da açığa vurdu. "Daha önce hiç bu kadar tiksinmemiştim. Video çok rahatsız edici ve tamamen yanlış," diye yazmış, hayranlarını barınaklardan hayvan evlat edinmelerine teşvik etmek için kurtarılmış köpeği Kola ile PETA reklamında poz veren hayvan sever Lutz. 25 yaşındaki aktör Twitter'da "Bunun için size ve buna karşı olan herkese teşekkür ederim. Bu zulüm ve çaresiz ya da değil bütün hayvanlara yapılan herhangi bir zulüm kabul edilemez. Ağlayan köpek yavrularını hafızamdan silemiyorum," diyerek kızın tutuklanmasını isteyen "Transformers"ın yapımcısı Michael Bay'e teşekkür etti. Raporlara göre sorunlu kız Bosna polisi tarafından tespit edildi ve yeni hayvan koruma kanunu sağolsun hareketlerinden dolayı $6,400 para cezası aldı, Lutz daha mutlu olamazdı. "O kızın bulunmasından dolayı minnettarım ve yeni kanun için daha çok minnettarım!" dedi Lutz. "Bu tür hareketlerin karşısında durduğunuz ve sessiz kalmadığınız için çok teşekkür ederim. Sizler benim kahramanlarımsınız!''

Kaynak:http://www.twilightfan-tr.com/

Hayvan Sever Kellan...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kellan'ın Bir Hayran Mektubuna Cevabı
» Rob,Kellan Ve Tay Cosmo Girl Çekimlerinde...
» Kellan İstanbul'da!!!
» Annesinden Kellan'a Not XD
» Breaking Dawn’da Kellan Lutz ve Ashley Greene olmadan ikiye bölünebilir mi?