Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Florence&The Machine Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı

YazarMesaj
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

Florence&The Machine Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı Empty
MesajKonu: Florence&The Machine Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı   Florence&The Machine Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Florence & The Machine, Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı: Heavy In Your Arms Şarkısı
Florence & The Machine’in Florence Welsh’i PopDash’a Eclipse’in film müziklerinde yer alan şarkıları Heavy In Your Arms’ın arkasındaki anlamı anlattı.
“Zannediyorum ki ‘Heavy In Your Arms’ aşkın ağırlığı ve bazen de iki kişiye birden yükleyebileceği ağır yük ile ilgili.”
“Twilight serisinde bunun güçlü bir tema olduğunu hissettim – biri kurtarılıyor mu ya da onlar cezaya mı çarptırılmış ve bu aşkın sizi aşağılara çekmesi mi?”
Şarkının kaydedilmesini konuşurken ekledi, “Şarkıyı pek çok karşıt vokal çeşitleri ve büyük hip hop piyano kullanarak kaydettim. Benim pek çok şarkım gibi, öncelikli olarak 90lı yılların hip hop tarzı ve gospel korolarından esinlenildi.”

Ek Bilgi: gospel: Kilisedeki törenler esnasında org ya da piyano eşliğinde, genellikle bir kadın vokalin söylediği doğaçlamalar.

Kaynak:Facebook

Florence&The Machine Eclipse’in Anlamını Ortaya Çıkardı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eclipse
» Eclipse'den Volturiler
» Eclipse'in Kurtları
» EcLipse'n Bree'si . .
» EcLipse'a Taze Kan.