Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selaaaammm......

2 posters
YazarMesaj
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 8:38 pm

merhaba arkadaşlar siteye haliyle belli olduğu üzere yeni katıldım aslında katılma sebebim sitenin hem Harry Potter'ı hem de Twilight'ı içeren ama onları karşılaştırmayan bir site olması her neyse bu faslı geçersek kısaca kendimden söz edeyim adım Merve,15 yaşındayım,İstanbul'dan katılıyorum,en önemlisi(ve burada bulunma amacım)Harry Potter ve Twilight aşkıyla yanıp tutuşuyorum umarım beni seversiniz ve aranızda bana da bir yer ayırırsınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Prince Of Persia
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Prince Of Persia

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: Geri: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 9:22 pm

Hoşgeldin Merve umarım sitemizde çok güzel vakit geçirirsin.Sitemizde senin gibi milyonlarca fanına yer var. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] xD
https://onlinesinema.forum.st
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: Geri: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 11:11 pm

bir şey sormak istiyorum grupların hepsinde "Bu kapalı bir grup:Yeni üye alınmıyor" yazıyor peki ben nasıl üye olabilirim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Prince Of Persia
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Prince Of Persia

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: Geri: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 11:17 pm

Şöyle şu konuya bakmanı tavsiye ederim.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: Geri: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 11:23 pm

anladımm ben sadece bu site için değil diğer siteler için de sormuştum ama sanırım oralarda da aynı engelle karşılaşıyorum yine de çok teşekkürler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Prince Of Persia
Kurucu&Administratör
Kurucu&Administratör
Prince Of Persia

selaaaammm...... Empty
MesajKonu: Geri: selaaaammm......   selaaaammm...... Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 10:24 am

Konu Kilit---- !

selaaaammm......
1 sayfadaki 1 sayfası