Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edward'dan Mektup!

2 posters
YazarMesaj
KidSeede
Süper Moderatör
Süper Moderatör
KidSeede

Edward'dan Mektup! Empty
MesajKonu: Edward'dan Mektup!   Edward'dan Mektup! Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:53 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Stephenie,

I'm breaking the rules by writing this letter to you.You are my creator and the hand that placed by destiny.You provived life to my character and made my story so beautiful in that you gave someone with no soul a change at survival.You bestoved gifts of insurmountable greatness in me.How generous you ve been with our story. I'm a complicated individual, with depth that runs so deep within my mind that your readers have yet to really discover who I am. Midnight Sun was going to be my change to finally tell Twilight through my eyes. I hope that you will remember us, you beloved creations, and countinues to do what you do best- tell great stories.
I will keep this letter simple this time. As you' ve allready mentioned previosly, I tend the over think. Please don't give up on my side. For my sake and the sake of your readers, we all need this.

Edward.

___

Stephenie,

Sana bu mektubu yazarak kuralları yıkıyorum. Sen benim yazarım ve kaderimi belirleyen elin sahibisin. Sen benim karakterimi yarattın ve ruhu olmayan birine mükemmel bir hayat çabası şansı verdin. Sen bana hediyeler ve başa çıkılmaz bir büyüklük armağan ettin. Hikayemizde çok cömerttin. Ben okuyucuların, derin zihnin iyi keşfetmesi gereken, karmakarışık bir kimseyim. Midnight Sun, nihayet okuyuculara kendi gözlerimden anlatma şansını bana veren şans olacaktı. Dilerim ki bizi, sevgili karakterlerini hatırlarsın ve yaptığın en iyi şeye devam edersin – güzel hikayeler anlatmak-. Bu mektubu şimdilik basit tutacağım. Daha önceleri değindiğin gibi, iyice düşüneceğim. Lütfen benim açımdan vazgeçme. Ben ve okuyucuların adına; hepimizin buna ihtiyacı var.

Edward

Kaynak
Facebook
simyacı
Moderator
Moderator
simyacı

Edward'dan Mektup! Empty
MesajKonu: Geri: Edward'dan Mektup!   Edward'dan Mektup! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:35 pm

çok güzel yha bildiğim kadarıyla fanlar yazmış bunu ama kimyazmışsa ellerine sağlık [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama keşke Stephenie fanların bu yakarışlarına kulak verip Midnight Sun'ı yazmayı bırakmasatydı ya da (uzun bir)ara vermeseydi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Edward'dan Mektup!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill Condon'dan Mektup Var!!!