Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SM Midnight Sun Hakkında Konuştu

YazarMesaj
KidSeede
Süper Moderatör
Süper Moderatör
KidSeede

SM Midnight Sun Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: SM Midnight Sun Hakkında Konuştu   SM Midnight Sun Hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 11:08 am

Twilight fanları, SM üzerinde çalıştığını duyurduğu Midnight Sun'ın 12 bölümünün yayınlandığı zaman çalışmayı durdurmasıyla, ezildiler.
Ama son röportaja göre, yazarın kitabın bitişini uzatmasıyla ilgili olarak artık farklı bir neden var. Bu haber hayranların merakla beklediği Eclipse galasının üzerine çıktı...

Meghan: Burada ne yapacağız? Sen bir soru yapacaksın ve bununla ilgili olarak konuşacaksın.

Twilight'a mektuplar: Baskı yok!

(gülüyorlar)

Meghan:Tamam, haydi başla

Stephenie: Bekle,bekle,bekle! Ses kaydedicileriniz var mı?

Herkes: Baş sallıyorlar ve evet diyorlar.

Stephenie: İlk soru, çünkü hepimiz bununla ilgileniyoruz, Midnight Sun! Doğru mu?

Herkes: (Hepbir ağızdan konuşuyorlar)

Stephenie: Herkesin bunu merak ettiğini biliyorum. Ve aynı zamanda benim için doğru cevabın "Oh, evet, yaptım! Önümüzdeki aya çıkacak!" olabileceğini de biliyorum. Ama bu doğru değil ki bunun üzerine çalışacak bir ton şeyim var.Doğru olan vampirlerle gerçekten sıkıldım. Ve kötü yazmak istemiyorum. Bu yüzden materiyaller, Edward ve diğer motive eden şeylerle tekrar heyecanlanana kadar yazmak istemiyorum. Bilirsin, hikayenin beni gece tuttuğu ve sabah 4'te kalkıp "Evet, bu anda olabilecek şey bu!" diye düşündüğüm zaman mutlulukla yazabiliyorum. Şimdiyse, bir ev ödevi gibi hissettiriyor, gerçekten öyle. Ve bir şeyler ev ödevi gibi olduğu zaman gerçekten yavaş ilerliyor. Hala "bu böyle olacak!" gibi değilim. Bunu doğru yapabileceğim zaman yapmak istiyorum. Bilirsin benim inatçılığım var ve sana söylemek zorundayım ve insanlar "Yapabildiğin sadece bir tek şey var ve bizimde merak ettiğimiz sadece bir tek şey var" gibi oldukları zaman biraz daha zor oluyor. Ve üç yaşındaki çocuk gibi "Bunu yapacağım! Bunu istiyorum!" gibi oluyorsunuz. Evet. Benim patronum değilsiniz. Bu yüzden annem beni biraz gevşetebilir. Gerçekten The Fray konserindeyim ve kuliste adamlarla takılıyordum. Gerçekten rahatlardı ve Isaac ile bu konu hakkında konuşuyorduk. O "Bunu yapmanı gerçekten istiyorum" gibiydi. Ve ben "Aman Tanrım! Hadi ama!" gibiydim. Bilirsin bunu hiçbir yerde uzak tutamam. İnatçılık ve tersine etki piskolojisi hakkında konuştuk. Benim için imzaladığı iyi bir şey vardı. Diyordu ki
"Stephenie'a, bu aptal kitap üzerine çalışma! Hiçkimse bunu istemiyor!" Bu bilgisayarımda var. Benim için gerçekten iyi bir yöntem! çünkü "Huh! Belki bunu yaparım! Sana göstereceğim" gibi oluyorum. Psikoloji! Her şeye rağmen, bu Midnight Sun! Ve bu herkesi hayal kırıklığına uğratmalı

Twilight Series Theories: Böyle düşünmüyorum!

Stephenie: Tamam! Bu yüzden şimdi böylece bitti! Seni sonra göreceğim.

Herkes gülüyor.

Twilight'a mektuplar: Bu tamamen anlaşılabilir.

Twilight Series Theories:Beklemeyi tercih ederim.

Twilight kaynağı: Yapılana kadar okumuyoruz.

Twilight Series Theories: Ben okumadım!

Twilight'a mektuplar: Okumadın!

Stephenie:Endişelendiğim insanlar nefret edenler. Bilirsin benim gibi korkunç bir yazar ve onun yaptıkları hakkında konuşuyoruz. Çünkü ben onu yazdığım zaman onlar "Oh bu ilkinden çok daha kötüydü çünkü şimdi kötü yaptı" diyecekler. Bu yolla olacak şeylerin önemi yok. Bu ruhani bir engel. İnsanların ne diyeceklerini bilirsin, bu yüzden sadece kitap ve ben olana kadar bekleyeceğim. Sonra bunun hakkında heyecanlanabileceğim! Bilirsin bazen oturup araba takibi hakkında düşüneceğim. Sonuçta Bella'nın bakış açısından görmeyeceğiz. Tamamen kafamda ayrıntılı haritasını çizdim. Bunu kaydetmek zor olmayabilir. Malzemeler heyecanlı olur. Arabalar! Evet bilirsin! Çaldığı ilk araba sonra ikincisi! Karışık işler! İyi olacak! Bunlar hakkında heyecanlanmalısın! Ancak bu Midnight Sun'ın..!

Twilight Series Theoriesoğru!

Kaynak:
Twilightloveryetkinforum

SM Midnight Sun Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson,Şafak Vakti Hakkında Konuştu...
» Robert Pattinson, Breaking Dawn (Şafak Vakti) Hakkında Konuştu !
» Kellan Lutz, Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ın 3-boyutu hakkında Konuştu !
» Midnight Sun Hakkında Meyer'in Açıklaması
» Midnight Sun 1.Bölüm(İlk Bakış)